هتل آزادی خزر چالوس

چالوس، نمک آبرود، روبه‌روی تله کابین دیدن بر روی نقشه
دارای امتیاز نیست از 0 بررسی
0/5
100% مهمانان توصیه می کنند

هتل خزر آزادی پارسیان (هتل آزادی خزر چالوس)، تنها هتل ۵ ستاره واقع در شهر چالوس و در کنار دریای خزر است. این هتل در دهه ۵۰ توسط گروه هتل‌های هایت ساخته شده است. امروزه، با گذشت نزدیک به ۴۰ سال از تأسیس، هتل آزادی چالوس همچنان رقیبی برابر ندارد و محل برتری خود را در منطقه شمال ایران حفظ می‌کند.

موقعیت هتل خزر آزادی پارسیان

موقعیت منحصر به فرد هتل آزادی خزر چالوس در نقطه ای که دریا و جنگل به هم می‌پیوندند، باعث شده است که به عنوان یکی از بهترین مقاصد آب و هوایی شناخته شود. اطراف هتل را جنگل‌های هیرکانی مازندران فرا گرفته و فاصله آن تا ساحل دریا تنها چند متر و تا کوه حدوداً صد متر است. بنابراین، انتخاب کنندگان هتل خزر آزادی، بین جنگل، کوه و دریا را انتخاب کرده‌اند. وقتی به هتل وارد می‌شوید و از جاده جنگلی عبور می‌کنید، به سمت ساحل دریا هدایت می‌شوید. می‌توان گفت که تجربه دیدن ساحل دریا به این زیبایی در هیچ جای دیگری در منطقه شمال کشور قابل مقایسه نیست.

هتل آزادی خزر چالوس

تالارها و سالن‌های پذیرایی هتل‌های هایت

هتل آزادی خزر چالوس از سه رستوران به نام‌های چشم انداز، بنفشه و صدف برخوردارند. اما در حال حاضر، به دلیل نوسازی و بازسازی رستوران‌های صدف و بنفشه، میهمانان فقط در رستوران چشم انداز با غذاهای لذیذ و خوشمزه و ظرفیت ۲۰۰ نفر پذیرایی می‌شوند. لازم به ذکر است که هتل پارسیان خزر بهترین هتل شهر چالوس است و همانند سایر هتل‌های زیرمجموعه گروه پارسیان، تاریخچه‌ی موفقی در زمینه هتلداری و میزبانی از مهمانان دارد.

جاذبه‌های اطراف هتل پارسیان خزر چالوس

هتل آزادی خزر چالوس در نزدیکی دریا و جنگل قرار گرفته‌اند و به تله کابین نمک‌آبرود فاصله‌ی کمی دارند. همچنین، میهمانان به راحتی به مراکز تجاری شهر چالوس دسترسی خواهند داشت. یکی از مقاصد گردشگری مهم استان مازندران، غار آبی دانیال است که با کمی وقت می‌توان از هتل پارسیان خزر چالوس به آن سفر کرد. این غار دومین غار آبی بزرگ ایران است و دارای طولی بالغ بر ۱۵۰۰ متر و عرضی حدود یک و نیم متر است. دالان‌های باریک و پر پیچ و خم، حوضچه‌ها و آبشارهای کوچک، فضایی بی‌نظیر را ایجاد می‌کنند.

 

انتقال هوایی
پارکینگ
تلویزیون
تهویه هوا
رستوران
مرکز ورزش
وایفای

تاریخ ورود 12:00 pm
تاریخ خروج 12:00 pm

امتیاز بررسی

0/5
دارای امتیاز نیست
بر اساس 0 بررسی

امتیاز مسافران

بسیار عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
خیلی ضعیف
0
بسیار بد
0

خلاصه

پاکیزگی
0 /5
دقت
0 /5
ارتباط
0 /5
مکان
0 /5
ورود
0 /5
ارزش
0 /5
0 بررسی در این هتل - در حال نمایش 1 تا 0

نوشتن یک نظر

از 200 ت/ شب

مالک

afshin

عضویت از 1402